Przejdź do treści

Programy do zarządzania kancelarią

 

W 2018 roku Fundacja LegaTech Polska przeprowadziła diagnozę potrzeb prawników w zakresie wykorzystywania narzędzi informatycznych w branży usług prawnych. Co ciekawe, około połowa biorących udział w badaniu była przekonana, że nie ma dostępnych rozwiązań informatycznych, które w pełni uwzględniłyby specyfikę obsługi prawnej.

Obecnie na rynku dostępnych jest aż kilkadziesiąt programów do obsługi kancelarii prawnych. Różnią się one funkcjonalnością, łatwością użytkowania, ceną i popularnością. Nie ukrywamy, że wybór jednego z rozwiązań jest trudny, dlatego oferujemy pomoc w dopasowaniu odpowiedniego narzędzia LegalTech w oparciu o wieloletnie doświadczenia z zakresu innowacji informatycznych.

Jak wygląda proces wyboru programu informatycznego w Rentownej Kancelarii?

Na początku zadamy Ci kilka pytań. Chcemy dowiedzieć się przede wszystkim jakie są Twoje wymagania, cele wdrożenia systemu informatycznego i możliwości finansowe.

Następnie przedstawimy Ci listę programów, które naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się w Twojej kancelarii.

Kolejno obliczymy wskaźniki ROI (ang. return of investment) dla każdej z propozycji. Dzięki temu zobaczymy czy inwestycja w program będzie opłacalna.

Na sam koniec skontaktujemy Cię z przedstawicielem danego programu.

Jeżeli chcesz efektywnie rozwijać swój biznes – skontaktuj się z nami.