Piotr Chodosz

 1. Od 2021 prowadzi firmę doradczą Rentowna Kancelaria.
 2. Wcześniej cztery lata doradzał partnerom zarządzającym przy wyborze programów do zarządzania w Wolters Kluwer.
 3. Autor kursów rozwojowych dla prawników dotyczących kompetencji zarządczych.
 4. Prowadzi klub Rentowna Kancelaria, gdzie raz w tygodniu wspiera partnerów zarządzających budujących rentowne kancelarie.
 5. Konsultuje problemy związane z business development w ramach spotkań mastermind.
 6. Organizator eventów branżowych wyłącznie dla branży prawnej.
 7. Prawnik, przedsiębiorca skoncentrowany na dostarczaniu eksperckich treści biznesowych dla zarządzających kancelariami.
 8. Autor pierwszej w Polsce mapy rozwiązań LegalTech
 9. Wdraża rentowne strategie w kancelariach.

Know how Rentownej Kancelarii znajduje się w platformie rozwojowej Rentownej Kancelarii – jest to platforma gdzie znajdziesz wiedzę z zakresu business development dla branży prawnej, wszystkie materiały związane z prowadzeniem Kancelarii znajdują się w jednym miejscu!

Aktywnie działam na rzecz poprawy rentowności prawników. Mam praktyczne podejście do problemów i wyzwań w kancelariach, chętnie dzielę się wiedzą w ramach podcastu Rentowna Kancelaria.

Doradzałem kilkuset kancelariom w zakresie rozwoju, poprawy zarządzania czasem, usprawniania finansów. Prowadzę szkolenia z zakresu business development dla kancelarii prawnych.

Z moją pomocą:

Od września 2021 roku prowadzę firmę Rentowna Kancelaria.

Kancelaria realizuje projekty
doradcze, oraz wdraża konkretne działania z zakresu business development dla właścicieli małych i średnich kancelarii, przez platformę rozwojową Legal Business Community.

Przeprowadziłem dwa pełne kursy o nazwie ”Lex Business Development”, które ukończyło ponad 50 właścicieli kancelarii.  Kursy były cyklem kilkunastu spotkań i zadaniami dla uczestników. Właściciele kancelarii brali udział w wykładach i spotkaniach typu ”mastermind”. Kursy miały za zadanie poprawę funkcjonowania kancelarii w zakresie poniższych obszarów:
– zarządzania (misja, wizja, strategia, czas pracy)
– marketingu (lejki marketingowe, modele biznesowe)
– technologia (programy do zarządzania kancelarią)
– sprzedaż (koncepcje uproduktowienia).

Jestem współtwórcą pierwszej w Polsce mapy LegalTech (https://legaltechpolska.pl/mapa-legaltech-polska-2022/)

zespół kancelarii prawnej
Mecenas podaje rękę po wygranej sprawie.

Rozumiem z jakimi wyzwaniami zmaga się biznes małych i średnich kancelarii w Polsce.

Przed utworzeniem Rentownej Kancelarii pracowałem kilka lat dla Wolters Kluwer, gdzie wdrażałem, doradzałem i pomagałem klientom wydawnictwa zarządzać oprogramowaniem do obsługi kancelarii (Kleos i Kancelaria Prawna).

Jestem prawnikiem i w swojej pracy zawodowej skupiam się wyłącznie na biznesowych aspektach prowadzenia rentownych kancelarii. Zbieram pozytywne opinie i rekomendacje w zakresie merytoryki i sposobu dzielenia się wiedzą. Właściciele kancelarii podkreślają życzliwą komunikację w relacji ze mną.

Właścicielem strony jest Piotr Chodosz, prowadzący działalność przy ul. Narutowicza 24 A, 05-400 Otwock NIP 5321874403. Kontakt: biuro@rentownakancelaria.pl

Mamy cztery możliwości współpracy z Rentowną Kancelarią:

 1. Współpraca indywidulana, szkolenia, warsztaty, projekty wewnętrzne– wyceniam indywidulanie. Napisz do nas – biuro@rentownakancelaria.pl Odpowiedzi udzielamy do 48 godzin od otrzymania zapytania.
 2. Konsultacja indywidualna, 1-no godzinna. To opcja dla ludzi, którzy stoją przed ważną decyzją i potrzebują mojej perspektywy w zakresie wsparcia strategicznej decyzji. 
 3. Klub Rentowna Kancelaria, spotykamy się co tydzień z zarządzającymi kancelariami, omawiamy krytyczne problemy związane z zarządzaniem kancelarią. Dołączając do klubu otrzymujesz dostęp do platformy rozwojowej Rentownej Kancealrii, czyli kilkadziesiąt godzin nagrań z zakresu zarządzania, business developmentu dla kancelarii prawnej. 
 4. Grupy Mastermind, to spotkania w gronie innych partnerów, skład grupy to 3 partnerów i Rentowna Kancelaria. Mastermind to zorganizowana przez Rentowną Kancelarię grupa osób, która spotyka się i integruje, dzieli wiedzą i doświadczeniem w celu osiągnięcia doskonałości organizacyjnej swoich kancelarii. Spotkania odbywają się 2 razy w miesiącu, w tym jedno stacjonarnie, a jedno online. Miejsca spotkań stacjonarnych ustalane są przez członków grupy, Rentowna Kancelaria moderuje i wyznacza plan rozwoju każdej z grup mastermind. Członkowie grupy mastermind mogą otrzymać dostęp do strefy klienta Rentownej Kancelarii, czyli strefy klienta.