Piotr Chodosz

Transformacja kancelarii prawnej

Rentowna Kancelaria jest firmą doradczą, skupioną na rozwiązaniach z zakresu business development dla kancelarii prawnych. Na co dzień współpracuję z właścicielami średnich i małych kancelarii.

Know how Rentownej Kancelarii znajduje się na Legal Business Community – jest to platforma gdzie znajdziesz wiedzę z zakresu business development dla branży prawnej, wszystkie materiały związane z prowadzeniem Kancelarii znajdują się w jednym miejscu!

Aktywnie działam na rzecz poprawy rentowności prawników. Mam praktyczne podejście do problemów i wyzwań w kancelariach, chętnie dzielę się wiedzą w ramach podcastu Rentowna Kancelaria.

Doradzałem kilkuset kancelariom w zakresie rozwoju, poprawy zarządzania czasem, usprawniania finansów. Prowadzę szkolenia z zakresu business development dla kancelarii prawnych.

Z moją pomocą:

Od września 2021 roku prowadzę firmę Rentowna Kancelaria.

Kancelaria realizuje projekty
doradcze, oraz wdraża konkretne działania z zakresu business development dla właścicieli małych i średnich kancelarii, przez platformę rozwojową Legal Business Community.

Przeprowadziłem dwa pełne kursy o nazwie ”Lex Business Development”, które ukończyło ponad 50 właścicieli kancelarii.  Kursy były cyklem kilkunastu spotkań i zadaniami dla uczestników. Właściciele kancelarii brali udział w wykładach i spotkaniach typu ”mastermind”. Kursy miały za zadanie poprawę funkcjonowania kancelarii w zakresie poniższych obszarów:
– zarządzania (misja, wizja, strategia, czas pracy)
– marketingu (lejki marketingowe, modele biznesowe)
– technologia (programy do zarządzania kancelarią)
– sprzedaż (koncepcje uproduktowienia).

Jestem współtwórcą pierwszej w Polsce mapy LegalTech (https://legaltechpolska.pl/mapa-legaltech-polska-2022/)

zespół kancelarii prawnej
Mecenas podaje rękę po wygranej sprawie.

Rozumiem z jakimi wyzwaniami zmaga się biznes małych i średnich kancelarii w Polsce.

Przed utworzeniem Rentownej Kancelarii pracowałem kilka lat dla Wolters Kluwer, gdzie wdrażałem, doradzałem i pomagałem klientom wydawnictwa zarządzać oprogramowaniem do obsługi kancelarii (Kleos i Kancelaria Prawna).

Jestem prawnikiem i w swojej pracy zawodowej skupiam się wyłącznie na biznesowych aspektach prowadzenia rentownych kancelarii. Zbieram pozytywne opinie i rekomendacje w zakresie merytoryki i sposobu dzielenia się wiedzą. Właściciele kancelarii podkreślają życzliwą komunikację w relacji ze mną.

Właścicielem strony jest Piotr Chodosz, prowadzący działalność przy ul. Narutowicza 24 A, 05-400 Otwock NIP 5321874403. Kontakt: biuro@rentownakancelaria.pl