Przejdź do treści

Marketing dla kancelarii

Jeżeli nie masz pomysłu jak wyróżnić się na w branży prawnej lub po prostu nie dysponujesz wystarczającą ilością czasu na działania marketingowe, świetnie trafiłeś!

Od kilku lat bacznie obserwujemy zmieniający się rynek usług prawnych. Wierzymy, że odpowiednio dobrana strategia marketingowa i konsekwencja w działaniach sprawi, że Twoja Kancelaria stanie się rozpoznawalna.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Budowa strony internetowej – w obecnych czasach to absolutny must have na rynku usług prawnych. Współpracujemy z informatykami, którzy zaprojektują stronę dopasowaną do specyfiki Twojej kancelarii, oczekiwań klientów i wymogów etycznych.

  • Pozycjonowanie strony WWW – wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, dzięki którym strony internetowe naszych klientów pojawiają się w czołówce wyszukiwań w Google. Pracujemy nad jakością stron i ich optymalizacją oraz dopasowaniem do najczęściej wyszukiwanych fraz kluczowych i haseł.

  • Legal copywriting – tworzymy profesjonalne treści prawnicze dopasowane do Twojej grupy docelowej zarówno na strony internetowe, blogi, newslettery czy social media.

  • Podcast prawniczy – relacje nawiązywane między słuchaczem, a twórcą podcastu są zupełnie odmienne niż w przypadku pozostałych mediów. Dzięki bezpośrednim komunikatom skierowanym do Twojego potencjalnego klienta budujesz swoją markę oraz zyskujesz zaufanie. Na życzenie naszych klientów wcielamy się w role dziennikarzy i współtworzymy podcast, który następnie edytujemy i publikujemy na Spotify, Apple Podcasts oraz Speakerze.

  • Kreowanie marki osobistej – pomagamy w publikowaniu treści, które pozwolą Ci na zbudować pozycję eksperta na rynku usług prawnych. Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że nazwisko prawnika to jego najlepsza wizytówka.

Jeżeli chcesz efektywnie rozwijać swój biznes – skontaktuj się z nami.