Przejdź do treści

Legal Business Community – to platforma Business Development dla branży prawniczej, w której wszystkie materiały związane z prowadzeniem Kancelarii znajdują się w jednym miejscu!

Tylko od Ciebie zależy kiedy poświęcisz czas na rozwój Twojej Kancelarii.

Subskrybuj i otrzymaj dostęp do:
Bazy wiedzy – artykułów, przydatnych informacji i wskazówek do tego jak prowadzić efektywną i rentowną kancelarię;
Podcastów – masz po dziurki w nosie czytania? Nie przejmuj się! Skorzystaj z 12 odcinków podcastu, które pomogą Ci wdrożyć zmiany;
Chcecklist – materiałów, dzięki którym określenie celu prowadzenia kancelarii, potencjalnych klientów czy kierunków rozwoju będzie łatwiejsze;
Szkoleń – brakuje Ci czasu, żeby brać udział w wydarzeniach w narzuconych z góry terminach? Na platformie LBC to Ty decydujesz kiedy chcesz poszerzyć swoją wiedzę;
Mastermindów – spotkań z ekspertami, podczas których wymieniamy się doświadczeniami, wyzwaniami i wspólnie szukamy sposobów na postępowe działania. Każdego miesiąca baza materiałów będzie poszerzana. Możesz wrócić do interesujących treści w dowolnym momencie.

Jesteś gotowy na rewolucję? Nie czekaj i dołącz do Legal Business Community.

Ile kosztuje dostęp do platofrmy Legal Business Community?
– Cena dołączenia 
36,60 zł netto miesięcznie (45,02 brutto),
96,00 zł netto kwartalnie (118,08 brutto),
366,60 zł netto rocznie (450,92 brutto).
Nie ma żadnych opłat wstępnych i dodatkowych.

Co uzyskam dołączając do platformy?
– Głównym celem funkcjonowania platformy jest stworzenie miejsca gdzie prawnicy będą mogli pozyskać wiedzę o business development, który rozumiemy jako szereg działań mających na celu wsparcie sprzedaży usług prawniczych, poprawę ich efektywności oraz zwiększenie przychodów kancelarii w określonym horyzoncie czasowym, koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z  przyszłością kancelarii, marki, usługi lub produktu oraz aktywności w środowisku biznesowym. Jako członek naszej społeczności będziesz miał dostęp do materiałów i informacji pomocnych przy rozwoju kancelarii. Będą to szkolenia, podcast, newsletter, spotkania mastermind, przydatne artykuły. 

Jak dołączyć do platformy?
– Aby dołączyć  do platformy należy złożyć zamówienie na stronie https://app.easycart.pl/checkout/51100927/LBC wybrać okres na jaki chcesz dołączyć do platformy i dokonać płatności.

Kiedy mogę zrezygnować?
– Możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Wybierasz okres na jaki dołączasz, czyli miesiąc, kwartał, albo rok, zachowujesz dostęp do platformy za cały wykupiony okres. Tylko uważaj, jeśli wykupisz dostęp do platformy na rok, a zrezygnujesz np. po 2 miesiącach nie zwrócimy pieniędzy. Jest to usługa subskrypcyjna. Jeśli wykupisz na miesiąc,  możesz po miesiącu zrezygnować.