Dwa lata Rentownej Kancelarii: Sukcesy, Wyzwania i Nowe Cele

Z radością obchodzimy drugą rocznicę istnienia Rentownej Kancelarii oraz pierwszą rocznicę naszej społeczności. Wraz z rozpoczęciem trzeciego roku działalności firmy i drugiego roku społeczności, stawiamy przed sobą dwa mocne postanowienia.

Po pierwsze, pragniemy mieć udział we wzroście wartości kancelarii, podejmując wyłącznie takie współprace, które przynoszą korzyści obu stronom. Po drugie, skupiamy się na egzekucji działań związanych ze zwiększaniem przychodów lub zmniejszaniem kosztów.

Nowe kierunki rozwoju

Od sierpnia uruchamiamy agencję, która będzie obsługiwać projekty w obszarze marketingu i sprzedaży. Dodatkowo, kontynuujemy działalność Klubu Rentownej Kancelarii, który jest miejscem spotkań właścicieli kancelarii pragnących transformować swoje firmy. Klub będzie projektem grupowym, skupiającym mniejsze kancelarie, podczas gdy większe będą kwalifikowane do projektów doradczych.

Nasza praca będzie opierać się wyłącznie na udziale w zwiększaniu wartości. Dlatego dołączenie do Klubu nie będzie miało cennika. Wartość i czas potrzebny do osiągnięcia wzrostu wartości będziemy ustalać indywidualnie. To kancelaria ustali ile chce zarobić, albo o ile zmniejszyć koszty, my pomożemy tę wartość zdefiniować, skwantyfikować, czyli opisać i omówić po polsku.

Podziękowania dla ekspertów

W ciągu ostatnich dwóch lat mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma ekspertami, którzy wnieśli ogromną wartość do naszej firmy i społeczności. Chcielibyśmy podziękować:

  • Tomaszowi Dziobiakowi za wiedzę na temat automatyzacji procesów,
  • Arturowi Sójce za wiedzę na temat networkingu, rekomendacji i poleceń,
  • Tristanowi Tresarowi za wiedzę na temat sprzedaży,
  • Hubertowi Sommerreyowi za wiedzę na temat zarządzania danymi w kancelarii,
  • Dariuszowi Uzyckiemu za wiedzę na temat soft skills,
  • Tomaszowi Wojtysiowi za wiedzę na temat email marketingu,
  • Tomaszowi Zalewskiemu za wiedzę na temat technologii Legal Tech.
  •  

Dziękujemy Wam, Panowie, za Waszą pomoc, przyjazne postawy i podzielenie się z nami wartościową wiedzą.

Zapraszamy nowe osoby do udziału w spotkaniach Klubu Rentownej Kancelarii.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne lata pełne sukcesów i wyzwań, które przyniesie Rentowna Kancelaria. Razem możemy osiągnąć więcej!

Udostępnij wpis: